Prenájom
mini skladov
v Bratislave

Pattern-orange-horizontal
Pattern-orange-horizontal
Pattern-orange-horizontal

Bezpečné miesto na uskladnenie vášho
TOVARU

Storage Port je služba, ktorá vám ponúka
na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom
selfstorage sklady v Bratislave. 

Storage Port je služba, ktorá vám ponúka na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom selfstorage sklady v Bratislave. 

Sklady vo veľkostiach 1,5m2-50m2 poslúžia potrebám vášho podnikania v každej fáze. Nezáleží na tom, či si potrebujete odložiť sezónny mobiliár, archivovať administratívu alebo dočasne rozšíriť skladové zásoby pre váš tovar, v ponuke Storage Port nájdete vhodnú veľkosť pre vaše individuálne potreby. 

Ponuka skladov

BUSINESS S

od 50€ (mesiac)
1,5m2
sklad 1,5 metra stvorcoveho

Sklad S bez problémov poslúži ako archív vašej firemnej administratívy. Uložiť si sem môžete viac ako 30 veľkých krabíc dokumentov alebo tovar z dvoch europaliet.

BUSINESS M

od 77€ (mesiac)

3m2

sklad 3 metre stvorcove

Sklad M je vhodný pre zariadenie z menšej kancelárie. Uložiť tu môžete napríklad sezónny mobiliár, ale aj kancelársky nábytok a až 60 krabíc dokumentov.

BUSINESSL

od 108€ (mesiac)

7m2

sklad 7 metrov stvorcových

Sklad L vám pomôže rozšíriť zásoby tovaru pred očakávanými “silnejšími” obdobiami roka, ako sú Vianoce, nový školský rok alebo sezónne výpredaje. Do skladu sa vám zmestí tovar z piatich europaliet.

BUSINESS XL

od 210€ (mesiac)

12m2

sklad 12 metrov stvorcových

Sklad XL je ekvivalentom prenájmu garáže. Využitie tu nájde napríklad každý majiteľ e-shopu, ktorý už nezvláda dopyt objednávok riadiť “z obývačky”. Plnohodnotný sklad vám pomôže posunúť podnikanie na vyšší level.

BUSINESS XXL

cena na mieru

25m2

sklad 25 metrov stvorcových

Sklad XXL je ideálnym riešením mestskej logistiky pre malé a stredné firmy či e-commerce projekty. Vysoká bezpečnosť vlastného uzamykateľného skladu, skladovanie v regáloch či na paletách, elektrické zásuvky a internet v sklade sú u nás samozrejmosťou.

* Minimálna doba prenájmu je 2 týždne.

FotoGaléria

Potrebujeme vašu pomoc!

Sklady pre podnikateľov Storage Port budú dostupné na jeseň 2020. Snažíme sa vytvoriť službu, ktorá naplní všetky očakávania našich zákazníkov. Pomôžte nám vyplnením krátkeho 10-otázkového dotazníku. Zaberie vám to maximálne 1 minútu. Za pomoc vás odmeníme 25% zľavou z ceny prvého nájmu.

Ako to funguje

Často kladené otázky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Výraz self storage označuje službu poskytujúcu prenájom menších skladov pre osobné aj firemné využitie. Vo svete ide o veľmi populárnu službu a sme radi, že tento komfortný, dostupný, flexibilný a bezpečný koncept môžeme priniesť aj záujemcom v Bratislave. Navyše s využitím moderných technológií, ktoré sa bežne používajú vo svete hotelov a pri krátkodobých prenájmoch bytov (napr. Airbnb).

Storage Port sa nachádza v objekte s 24-hodinovou strážnou službou, kamerovým systémom a ďalšími bezpečnostnými technológiami. Vstup do objektu je elektronicky zabezpečený a riadne osvetlený. Prístup do vášho skladu máte výlučne vy.

Areál Storage Port je z bezpečnostných dôvodov otvorený denne od 6:00 do 22:00. V tomto čase môžete svoj sklad navštíviť ľubovoľne veľakrát. Na vstup vám bude slúžiť unikátny PIN kód, ktorý obdržíte po rezervácii a následnom check-ine.

Minimálna doba prenájmu osobného skladu je 14 dní, maximálna závisí iba od vašich potrieb. Dĺžku prenájmu si môžete kedykoľvek predĺžiť alebo skrátiť online. Pri dlhodobom prenájme máte možnosť získať výhodnejšiu cenu.

Nie, naša služba je dostupná aj pre fyzické osoby, ktoré potrebujú viac priestoru v rôznych životných etapách. Ak chcete využívať Storage Port pre osobné účely, navštívte našu sekciu Home.

Áno, prevádzkovateľ Storage Port je platcom DPH. Ak chce využiť odpočet, zaškrtnite túto možnosť v procese objednávky.

Naše self storage sklady sa nachádzajú v Bratislave na Ivanskej ceste 26 v blízkosti nákupného centra Avion a obchodného domu IKEA.

Ivanská cesta 26,
Bratislava

Ak Vás zaujímajú aktuality zo Storage Port,
zanechajte nám e-mail

Ak Vás zaujímajú aktuality zo Storage Port,
zanechajte nám e-mail