PRENÁJOM MINI SKLADOV
v Bratislave

Objednajte si bezpečný osobný sklad

Storage Port je služba, ktorá vám
ponúka krátkodobý alebo dlhodobý
prenájom selfstorage skladov v Bratislave.

Storage Port je služba, ktorá vám ponúka
krátkodobý alebo dlhodobý prenájom
selfstorage skladov v Bratislave.

BEZPEČNÉ MIESTO NA USKLADNENIE
VÁŠHO TOVARU

Sklady vo veľkostiach 1,5m2-50m2 poslúžia potrebám vášho podnikania v každej fáze. Nezáleží na tom, či si potrebujete odložiť sezónny mobiliár, archivovať administratívu alebo dočasne rozšíriť skladové zásoby pre váš tovar, v ponuke Storage Port nájdete vhodnú veľkosť pre vaše individuálne potreby.

Ponuka skladov

* Minimálna doba prenájmu je 2 týždne.

Často kladené otázky

Výraz self storage označuje službu poskytujúcu prenájom osobných skladov. Vo svete ide o veľmi populárnu službu a sme radi, že tento komfortný, dostupný, flexibilný a bezpečný koncept môžeme priniesť aj záujemcom v Bratislave. Navyše s využitím moderných technológií, ktoré sa bežne používajú vo svete hotelov a pri krátkodobých prenájmoch bytov (napr. Airbnb).

Storage Port sa nachádza v objekte s 24-hodinovou strážnou službou, kamerovým systémom a ďalšími bezpečnostnými technológiami. Vstup do objektu je elektronicky zabezpečený a riadne osvetlený. Prístup do vášho skladu máte iba vy.

Areál Storage Port je z bezpečnostných dôvodov otvorený denne od 6:00 do 22:00. V tomto čase môžete svoj sklad navštíviť ľubovoľne veľakrát. Na vstup vám bude slúžiť unikátny PIN kód, ktorý obdržíte po rezervácii a následnom check-ine.

Minimálna doba prenájmu osobného skladu je 14 dní, maximálna závisí iba od vašich potrieb. Dĺžku prenájmu si môžete kedykoľvek predĺžiť alebo skrátiť online. Pri dlhodobom prenájme máte možnosť získať výhodnejšiu cenu.

Nie, naša služba je dostupná aj pre fyzické osoby, ktoré potrebujú viac priestoru v rôznych životných etapách. Ak chcete využívať Storage Port pre osobné účely, navštívte našu sekciu Home.
Áno, prevádzkovateľ Storage Port je platcom DPH. Ak chce využiť odpočet, zaškrtnite túto možnosť v procese objednávky.

Naše self storage sklady sa nachádzajú v Bratislave na Ivanskej ceste 26 v blízkosti nákupného centra Avion a obchodného domu IKEA.