o nás

Storage Port sme vytvorili s cieľom priniesť zákazníkom kvalitné, bezpečné a dobre prístupné skladové priestory na sezónnu aj dlhodobejšiu úschovu. Možno povedať, že ide o taký komfortný hotel, kde si dočasne odložia svoje veci. Preto sme sa chceli postarať aj o to, aby bol proces objednania self storage skladu jednoduchý, rýchly a intuitívny – rovnako, ako sú na to zákazníci zvyknutí pri objednávaní ubytovania či wellness služieb.

Pri vývoji tohto projektu sme vychádzali z popularity, ktorú majú self storage sklady v zahraničí, a zároveň sme zužitkovali naše vlastné skúsenosti z iných projektov v IT či správe nehnuteľností. Veríme, že to naši zákazníci ocenia, a že im naše self storage sklady zjednodušia život.

Kto tvorí
Storage Port

MILAN KARAS
Project development / Operations 

Milan úspešne viedol svoju advokátsku kanceláriu a poskytoval právne poradenstvo v oblasti real-estate a M&A. V súčasnosti vedie spoločnosti, ktoré investujú do nehnuteľností a vykonávajú ich správu. V oblasti nehnuteľností poskytuje podnikateľské a investičné poradenstvo nehnuteľností viacerým zahraničným investorom. Milan súčasne pôsobí ako poradca významného slovenského developera v oblasti nájomných rezidenčných projektov

JEFFREY SILVERBERG
CFO / Investors relations 

Jeff bol projektovým manažérom, finančným riaditeľom a generálnym riaditeľom podnikov, ktoré sa nakoniec stali súčasťou spoločností Time Warner, Liberty Global a Scripps/Discovery. Na Slovensku založil a úspešne predal ďalšie spoločnosti v oblasti telekomunikácií, IT a developmentu nehnuteľností a v súčasnosti investuje a radí startupom v oblasti technológií, e-commerce, softvéru a spotrebnej elektroniky.

IMRICH VALACH
CTO 

Imrich je úspešným podnikateľom v oblasti telekomunikácií a IT. Je zakladateľom spoločností Quadia, ktorá sa úspešne predala strategickému investorovi, a Datacube, najvyspelejšieho dátového centra v regióne. Okrem toho sa podieľal na vývoji a výstavbe mnohých obchodných centier na Slovensku a je aktívnym investorom a poradcom v oblasti technologických startupov. Jeho skúsenosti sme využili pri nastavení bezpečnostných štandardov v Storage Port.

TONY DÚBRAVEC
Head of Marketing 

Tony sa od roku 2012 venuje komunikácií na sociálnych sieťach. Ako social media manager pôsobil v niekoľkých reklamných agentúrach, kde pracoval pre klientov ako Tatra banka, Tesco, Dobrý Anjel, Slovnaft, Heineken. Stál pri vzniku interných agentúr v spoločnostiach St. Nicolaus a Medusa. Pôsobí ako lektor a konzultant a v Storage Port má na starosti koordináciu marketingových aktivít v spolupráci s naším tímom freelance špecialistov.

+421 903 123 123

info@storageport.sk

Ivanská cesta 26,
Bratislava

Zanechajte nám váš e-mail
a o spustení Storage Port sa dozviete medzi prvými