zdielajte tento článok

5 výhod, ktoré prináša prenájom Storage Port

Hľadáte priestor, kde by ste si mohli odložiť svoje veci a uvažujete, či je self storage sklad tou správnou voľbou? Predstavíme vám výhody, ktoré ponúka prenájom Storage Port!

prenajom storage port, sklad bratislava, storage port vyhody

Keď už na odloženie vecí, ktoré práve nepoužívate, nestačia odkladacie priestory v byte, pivnica či garáž, prichádza na rad hľadanie vhodných skladových priestorov na prenájom. Na výber máte hneď niekoľko rôznych možností. My sme sa pozreli na prenájom self storage skladyov Storage Port a na to, aké výhody ponúkajú.

Jednoduchá rezervácia

Hľadanie priestoru, ktorý by ste mohli využívať ako sklad, nemusí byť vždy jednoduché a rýchle. Ak sa chcete vyhnúť obhliadkam priestorov, dohadovaniu ceny a zdĺhavému dohadovanie podmienok, self storage sklad je ideálnym riešením. Prenájom skladu v Storage Port je jednoduchýzvládnete to vyriešiť doslova na pár klikov. Na stránke môžete prehľadne nájsť všetky potrebné informácie ohľadne prenájmu a zvoliť veľkosť, dobu trvania prenájmu aj prípadné špeciálne služby. Ak by vám obhliadka chýbala, k dispozícii máte virtuálnu prehliadku skladu. Vopred nemusíte chodiť zmluvu podpisovať osobne, po rezervácii sa jednoducho dostavíte aj spolu s vecami na miesto. V čase dohodnutého začiatku prenájmu jednoducho dostanete SMS kód, pomocou ktorého sa do svojho skladu dostanete.

Výber veľkostí skladu

V prípade, že sa rozhodnete hľadať sklad na prenájom, jedna z prvých vecí, ktoré vás budú zaujímať, je jeho veľkosť. V ponuke určite nájdete sklady rôznych rozmerov, vybrať si ten, ktorý bude vašim potrebám vyhovovať najviac, bude opäť vyžadovať čas a možno aj prípadnú obhliadku priestorov. Nie však v prípade, že sa rozhodnete pre Storage Port. Na výber tu nájdete sklady v štyroch rôznych veľkostiach, od najmenších skladov na uskladnenie menších vecí až po sklady XL, kam bez problémov odložíte aj nábytok z celého domu, 100 veľkých krabíc či záhradný nábytok väčších rozmerov.

prenajom skladu, hladat sklan na prenajom, storage port

Flexibilná doba prenájmu

Hľadáte sklad na zimnú sezónu, chcete si niekam na dva týždne uskladniť svoje veci počas prerábania bytu alebo potrebujete miesto na dlhodobý prenájom? V Storage Port si môžete vybrať dĺžku prenájmu podľa svojich potrieb. Môžete si pritom zvoliť medzi možnosťou Fix, teda prenájmom skladu na dobu určitú so zaplatením celej sumy vopred, alebo možnosť Flexi na dlhodobý prenájom, pri ktorom platíte pravidelné mesačné platby. Skrátka tak, ako vám to najviac vyhovuje.

bezpecny sklad, prenajom storage port, vstup storage port

Garantovaná bezpečnosť prenájmu

Ak hľadáte priestor, kde uskladníte svoje veci, prirodzene vás bude zaujímať jeho bezpečnosť. Miesta, na ktoré má prístup väčšie množstvo ľudí alebo ktoré nie sú dostatočne zabezpečené, preto môžu vyvolávať pochybnosti o ich bezpečnosti. Pri prenájme self storage skladov Storage Port sa o bezpečnosť nemusíte obávať. Na vstup do skladu dostanete bezpečnostný SMS kód, pomocou ktorého si klad otvoríte. Vnútri nádjete zámok na opätovné zabezpečenie. Do vášho skladu nemá prístup nikto iný, iba vy. Vstup do objektu je elektronicky zabezpečený a riadne osvetlený, celý objekt chránia kamery a 24-hodinová strážna služba.  

Poloha a prístup do skladu

Sklady Storage Port sa nachádzajú na adrese Ivanská cesta 26, Bratislava. Poloha je na mieste ľahko prístupnom zo všetkých častí Bratislavy. Do skladových priestorov môžete vstupovať sedem dní v týždni v čase od 6:00 do 22:00, ako často to budete potrebovať. Pri preprave väčších predmetov môžete využiť cargo bránu a vozíky, ktoré nájdete pri vstupe do skladu. Jednoduchšie to už hádam ani nepôjde!

Predsvedčili vás výhody, ktoré prenájom našich skladov prináša? Rezervuje si sklad Storage Port ešte dnes.